Barion Pixel
Loading Events
  • This event has passed.

Malatíny – Cestou necestou – Kolumbia a 20 rokov na cestách

13. marca od 18:00 do 21:00

Free
Srdečne vás pozývame na 2 cestovateľské prezentácie s Michalom Knitlom, kde si vypočujete príbeh o 109 dňoch v Kolumbií a o tom najkrajšom a najzaujímavejšom z 20 rokov na cestách.

18:10 Michal Knitl – 109 dní v Kolumbii – láska, ľadovce i neprebádané miesta

Dva oceány, ľadovce, amazónia i nádherné ženy. O Kolumbii som sníval už 11 rokov a mal som ju navštíviť už v roku 2020. Teraz ma nezastavil ani koronavírus a mal som možnosť spoznať túto úžasnú krajinu. Takmer väčšinu času som strávil turistikou na horách – okruh El Cocuy, túra do Strateného mesta (Ciudad Perdida), výstup na 5274 metrov vysoký Nevado del Tolima, ako aj u domácich cez couchsurfing. Okrem hôr sa pozrieme na pláže Karibiku, navštívime rodinnú kakaovú farmu, zlaníme vodopád Fin del Mundo a navštívime oblasť Guaviare s petroglyfmi, ktorá sa iba pred pár rokmi otvorila turizmu. „Kolumbia a Brazília sú najnebezpečnejšie krajiny. Nie kvôli bezpečnosti. Ale preto, že odtiaľ nebudeš chcieť ísť preč,“ povedal jeden cestovateľ, ktorého som stretol.
O tejto ceste vyšiel cestopis Nespútaná Kolumbia
 


19:10 prestávka

19:25 Michal Knitl – 20 rokov na cestách

Za posledných 20 rokov precestoval štyri kontinenty, splnil si sny na miestach ako Patagónia, Japonsko či Papua-Nová Guinea a stretol stovky úžasných ľudí. Vďaka svojim cestám píše cestopisy a založil festival Cestou necestou. Na tejto prednáške vám ukáže, že cestovať môže každý – nepotrebujete byť milionár, stačí chuť zažiť niečo nové. Príďte a vydajte sa s Michalom na dobrodružnú cestu plnú inšpirácie, zážitkov a nečakaných stretnutí.

 

Vstup voľný. Stačí prísť. Pre lepší prehľad, koľko príde ľudí, budeme radi za rezerváciu cez formulár nižšie. 

Details

Date:
13. marca
Time:
18:00 do 21:00
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:

Venue

Sojka
Malatíny 104
Malatíny, 03215
View Venue Website